Kepler

Který hmyz nejvíc nesnášíte? A proč?

Nejlepší odpověď
gecco

Nesnáším žádný hmyz…
Zato mnohý hmyz dokáže hodovat na tom, co ´snáším´…
😉
Ale nejvíc mi pijou krev muchničky… Tedy – ze hmyzí říše…
😉

Další odpovědi
Medulka.013

Nesnáším? To ne. Miluji hmyz. Hmyz a pavouky. Ti tvorečkové se dají parádně pozorovat při svých činnostech.
Prostě mně žádný hmyz nevadí. Mají zde taky své místo, tak jako vlastně všechno.

briketka10

Mouchu, která sedá venku na blivajzy a potom vlítne domů
ocucává vše na co přijde :(
Rybenky v koupelně, malé mušky, vosy, sršně, vosičky,
mandelinky, housenky, hovada ta koušou, komáří samičky,
zlaté mouchy, mravenci, včely samotářky – žijí pod zemí,
mám hodně hnízdeček na zahrádce. Nemůžu tam chodit
naboso.

Šidlo

znášam berušky – ale nie tie zmutované

a včely, lebo med a opeľovanie

ostatné bez úžitku a nebezpečné neznášam!

da ny

Bzučící komáry a samičky pijící mou krev.
Naskočí mi velké, svědící pupence 🙂

RyuzakiKate

Nevadí se mi na něj koukat, ale sahat na to fakt nemusím. Ale na co se nemůžu ani podívat, aniž bych se oklepala, jsou kroutící se červi. Jakýkoliv, mouční, nějaký larvy, housenky, nevim, ten pohyb prostě nedávám :D

yuko

Celkem mi nevadí, dokud mi nepřistanou na těle. Vadili mi ovádi na koupaliśti – nejdřív štípl a pak měl smůlu. Kovaříky, kobylky, bedrunky nezabíjím. Vadí mi ten hmyz, který mě otravuje, śtípe mě – komáři, ovádi. Možná to ode mě není hezké, ale zabila jsem i hodně vos, i když mi nic neudělaly. Jen se usídlily v chatě. A pak je něco, nevím, jak se té zelené potvůrce říká. Líta to, je to světle zelené, ale hlavně to šíleně smrdí – drželo se to na v kétě na záclonách. Mám ráda včely, ty mi daly žihadlo tak 3× v životě, čmeláci, motýli jsou krásní. Taky jsem měla ráda světlušky.

mosoj

Slizouna obecného.

Kepler

Abych taky přidal svou trošku: mně přivádí k šílenství komáři, když mi v noci pískají u ucha. To vždycky vstanu, rozsvítím a hledám je tak dlouho, dokud je nezapleštím. Taky mouchy, když otravují, ale ty aspoň v noci spí.