Mirdas

Který film by jste si přáli nově natočit ?

Je spousty krásných starých filmů, které se zřejmě již nově natočit jednoduše nejdou ( Švejk ).
Na druhou stranu jich je také spousta, které by díky moderní technologii dostali nový náboj a zřejmě by mohlo jít o zajímavé snímky.

Který již natočený film by jste tak doporučili ?
Doplňuji:
Jde o to, že tvůrci nemohli využít tehdy potenciál příběhu který natočili a tak by mne zajímalo jak by vypadali filmy s dnešní technikou, jako Klabzuova jedenáctka, Blbec z Xeenemunde a podobně.

Nejlepší odpověď
Drap

Žádný, vyhovuje mi to tak jak to je.

Další odpovědi
setapouch

Pokud má jít skutečně o remake, tak bych např. Bitvu o Británii. Vzdušné souboje by mohly být zajímavé. Ale upřímně řečeno, nejsem si jistý, že by to bylo k lepšímu.
A kdyby to mohl být zcela nový film, tak bych chtěl vidět tankovou bitvu u Kurska.

jjj123456789

Přednosta stanice.

tencosepta

Nové efekty by akorát zkazily kouzlo starých filmů. Kvalita filmů z 80-tých let mi vyhovuje.

kartar

Anna zo Zeleného domu