Pája ddf

Který erb má ve znaku cedr?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Libanon má v erbu cedr
Doplňuji:
jasně on -se špatně zeptal , no ale pochopila jsem co míní

Další odpovědi
cochee

Žádný erb nemá ve znaku cedr. Erb žádný znak nemá/nevlastní, tak v něm cedr nemůže být.
Doplňuji:
Jasně, on se špatně zeptal a správné znění otázky si můžeme pouze domýšlet. Mě napadají asi tři znění, jak by to mohlo být. A hanulka11: tvá odpověď taky není košer, Libanon má cedr ve znaku, nikoliv v erbu. Erb je barevné grafické znamení, které označuje konkrétní osobu, resp. rod.

kablik

Vehttp://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/St%C3%A1tn%C3%AD_znak­_Libanonu
pája měl na mysli asi toto.