Který email typu seznam/gmail a tak by uměl (asi po nějakém nastavení) zasílat email každý měsíc ve stanovený den+čas?

Jde mi o to, ze kazdy mesic zasilam stale stejny email a to konkretne 15ho. Jedna se o jakesi pripomenuti jedne platby na muj ucet. Bez tohoto emailu je potom casto platba hodne zpozdena a nekdy s stane ze dotycna osoba na me proste zapomene. V nastaveni seznamu nebo gmailu jsem to nenasel. Treba mate nekdo zkusenost s email clienty ktere se primo isntaluji do PC? Tam si myslim, ze by to mohlo jit ne? Takovy Outlook, ci Thunderbird? Nebo nejaky jiny? Napada me neco ve stylu naplanovana posta nebo provazani na integrovany organizer kde pod stanovene datum a cas vlozite zpravu, ktera se potom odesle kdy ma. U toho pak treba nastavit pravidelne odesliani v nejakem intervalu.

Odpovědi
arygnoc

citujem:

"Online služba pro časování odeslání

Pokud nepoužíváte ani Outlook, ani Gmail, ale třeba email od Seznamu, a přesto byste chtěli emaily se zpožděním nebo v určený čas posílat, pak je pro vás tím pravým řešením online aplikace LetterMeLater.

Jak postupovat zde?

Nejprve se zaregistrujte na adrese www.lettermela­ter.com/create_ac­count.php – jako časové pásmo vyberte CET (=středoevropský čas; když vyberete jiný, budou se posílat emaily podle času v jiném časovém pásmu, na to pozor)
Počkejte, než dorazí do vaší schránky email ověřující vaši emailovou adresu a v ní pak klikněte na odkaz – ten vás přesměruje na LetterMeLater.
Vpravo nahoře klikněte na položku Compose.
Napište zprávu. Do formuláře To vyplňte email adresáta, do rámečku Subject předmět emailu, dolu pak vlastní tělo zprávy.
Nyní můžete nastavit, kdy se má email odeslat – k tomu slouží volba When to Send. Klikněte na obrázek malého kalendáře a zde vyberte den a nastavte hodinu – pozor, čas odeslání se vyplňuje nikoliv ve 24hodinovém formátu, ale ve 12 hodinovém a volíte mezi AM (dopoledne) a PM (odpoledne)
Pod rámečkem na psaní textu najdete tlačítko Schedule to be sent, kterým vytvořenou zprávu pošlete (resp. nastavíte její odeslání v daný den, hodinu a minutu)
"

link: http://www.ra­dirna.cz/e-mail/jak-poslat-email-v-urcity-cas.html

ak máte platený hosting, možno ošetriť i skriptom a využitím služby cron.

;-Q