VampGirl

Který druh papouška se nejlépe hodí pro začínajícího chovatele?

Již dlouho uvažuji o koupi papouška, ale nemám s chovem ptáků moc zkušenností. Který druh papouška se pro začínajícího chovatele nejlépe hodí? Děkuju.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Andulka,Neoféma tyrkysová, Korela ta je větší.

Další odpovědi
rtepp

http://www.ire­ceptar.cz/zvi­rata/ptaci/co-radi-zacatecnikum-zkuseny-chovatel-papousku/

vera12

dobry den nejlepe se pro začátečníka hodí
papoušek vlnkovany tzv.andulka. věra

kamila44444

korela.na začátku jsme poprvé také měli korelku.stačí ji jen ráno dávat noé žrádlo,vyměnit vodu,později vyčistit klec a je chytrá-když nani budete mluvit,tak se to naučí.a až si na vás zvykne,tak ji můžete pouštět létat po bytě.když jsme ji měli,tak jsme i hrávali na schovávanou-sama se to naučila :D

venkovan

Naivní manžel?