annas

Který dnešní jubilant napsal dílo Démon alkohol? Jaký má název knihy vztah k autorovu životu?

Kterými díly je však spisovatel známější?

Nejlepší odpověď
vagra

Všechno,co popisuje J.London/vl.jménem Samuel Clemens/v knize Démon alkohol si prožil.
knihy-
Tulák po hvězdách, Bílý tesák.
Doplňuji:
Omlouvám se za nesprávnou informaci a opravuji ji:
Jack London/ vl.jménem John Griffith Chaney/
Samuel Clemens,používal pseudonymu Mark Twain

Další odpovědi
hanulka11

Jack London- Démon alkohol aneb Paměti pijákovy je drsná autobiografická zpověď amerického rebela, dobrodruha a spisovatele-

www.kosmas.cz › Krásná literatura › Próza › Světová próza

co si pamatuji z mládí Bílý tesák a Volání divočiny

anonym

Jack London.

P.S. Více v odkazu.

Zdroj: http://www.cesky-jazyk.cz/ctenarsky-denik/jack-london/demon-alkohol.html