hladas

Který díl má ano šéfe?

Chtěl bych najít díl z pořadu ano šéfe-Zdeněk Pohlreich navštívil Vamberk,myslím že se díl natáčel na podzim.

Nejlepší odpověď
anonym

Zvláštní, vyhledávače ti nefungfují? Bylo jednodušší to napsat tam, než zadávat dotaz na Odpovědi.cz:

Ano, šéfe! V (3) – Hotel Krajka, Vamberk, iPrima, Ano, šéfe

Zdéňo, tohle je šichta,“ lituje se šéf, protože si uvědomuje, že těch problémů vězí v úhledné Krajce mnohem víc než jen v odfláknutých a neinvenčních pokrmech, vycházejících z „nejhezčí kuchyně, kde se kdy natáčelo Ano, šéfe!

iprima.cz/ano­sefe/epizody/a­no-sefe-v-3-hotel-krajka-vamberk
Ano, šéfe! (24.9.) Hotel Krajka, Vamberk (rekap), Panáček …

Zdeňkův zásah ve vambereckém hotelu Krajka patří k nejprapodivnějším dílům Ano, šéfe!, které kdy vznikly. Jak mám tento formát docela rád, … Čtenářská diskuze k článku „Ano, šéfe! (24.9.) Hotel Krajka, Vamberk (rekap)“

reality-show.panacek.com/21884-ano-sefe-24–9-hotel-krajka-vamberk.html
Třetí díl Ano, šéfe! míří do Vamberka – Vaření.cz

Třetí díl Ano, šéfe! míří do Vamberka – článek na Vaření.cz … V pondělí 24.září ve 21:30 startuje třetí díl nejnovějšího Ano, šéfe! Zdeněk míří do hotelu s restaurací, do kterého jejich majitel vložil neuvěřitelných 18 milionů!

clanky.vareni­.cz/treti-dil-ano-sefe-miri-do-vamberka/