Pokročilý

Který díl Amnesii mi doporučíte hrát? Jako pro začátečníka co nikdy nehrál horor hry? :)

Který díl Amnesii mi doporučíte hrát? Jako pro začátečníka co nikdy nehrál horor hry :) Hrál jsem jen Residenta Evila ale chtěl bych pořádnou lekačku, mě stačí že koukám na gameplay na youtube a už to semnou taky škube :D jaký díl mi doporučíte? A popř. za jakých podmínek to hrát aby byli co nejlepší atmosféra? V noci, zavřené dvěře, když všichni spí,....?
Doplňuji:
jojo, díky :) určitě vyzkouším někdy Silent Hill
a ještě k té amnesii, neznáte nějaké dobré CS (Custom Story) ? Jako hodně strašidelné? Díky za odpověď :)

Odpovědi:

Pokročilý

Amnesia je dobrá volba ;). Hrát v noci se sluchátkama a zhasnutýma světlama. Já osobně to ještě hrál s kamarádem zároveň stylem že jsme seděli vedle sebe a každý hrál na jednom PC a postupovaly zároveň což bylo o dost zábavnější než to hrát sám. Základní příběh jsme dohrály asi za 1 den a CS jsme zkoušely spoustu, ale už jsem je bohužel vymazal a na názvy si nevzpomenu :/. Každopádně CS jsou hohrané hned, nejsou nijak dlouhé. Spíš doporučuji módy, my jsme zkusily dva: Tenebris Lake a White Night. S tím, že White Night byla mnohem lepší než základní Amnesia a snad i delší. Opravdu skvělý příběh i zpracování, vřele doporučuju a po strašidelné stránce taky základní Amnesiu překoná. Všechny návody jak na mody najdeš na youtube, i v češtině.

S Amnesií sice zkušenosti nemám, ale já bych ti doporučil Sillent Hill (Homecoming) a pěkně v noci se sluchátky na uších. Své kouzlo měl a dodnes má i starej Thief 1 a 2. U něj jsem se taky nalekal, ikdyž to není přímo hororová hra.:-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.