Rokio

Který člověk si obecně zaslouží důvěru?

Je to člověk, který říká vždycky pravdu? Nebo jenom říkání pravdy nestačí? Je to tedy člověk, který nejenom říká pravdu, ale také plní sliby, termíny a dokáže udržet tajemství? Či je to úplně jinak?

Odpovědi
ahold

Odpověděl sis dobře sám.
Třeba takový Mirek Dušín. A stejně jako on je i člověk se všemi těmito vlastnostmi nereálný. Románový hrdina.

marci1

Důvěru si získá ten, kdo je otevřený, průhledný a drží slovo. 🙂

Drap

Každý dobrý člověk. Nelze takto specifikovat. Nikdo z nás neni černo-bílý.

anonym

Já.