annas

Který český hudebník, herec, režisér a ředitel divadla zemřel 30. 11.?

Jeho nejpozoruhodnější filmovou rolí byla role hudebního skladatele a muzikanta… Kterého?

Vzpomenete si na některé další role?

Nejlepší odpověď
vagra

Máte zřejmě na mysli Otomara Korbeláře a jeho roli F.Kmocha ve filmu To byl český muzikant
Doplňuji:
Zapoměl jsem některé role.Vzpomínám si na Prstýnek,Lucer­nu,Pytlákovou schovanku nebo Honzíkovou cestu.

Další odpovědi
mirlin

Jednoznačně vyčerpávající odpověď!
Na patřičné úrovni! mirlin

mirlin

Toto je správná cesta otázek a odpovědí na patřičné úrovni!
Ananas dávám ještě palec nahoru.mirlin

annas

Mirline, díky.

vagra

Chybička se vloudila-Honzíkovu cestu