Lyn

Který časopis u vás vede?

Doplňuji:
Popř. úplně jiný? Chovatelský, módní, pro ženy..?

Nejlepší odpověď
anonym

Reflex

Z uvedené nabídky Reflex-už nepravidelně a jinak odborná periodika.

Další odpovědi
Hohny

Epocha

Doplňuji:
Za tu cenu je to asi nejlepší koupě v tomhle žánru časopisů. Kupuji pravidelně každé číslo. Ale když jsou peníze navíc a vypadá to na zajímavé články, tak občas šáhnu i po 21.století nebo National Geographic.

david22

Lidé a země

Doplňuji:
Časopisy v tomto výběru jsou pro generaci 50+

anonym

21. století

Doplňuji:
Ale Junior. Jsem spíše na časopisy určené pro děti a mládež, ale kupuji si je pouze pokud mají v obsahu něco velmi zajímavého a nebo i občas jenom tak pro radost. Ale předplatila jsem si časopis Animalia a pokaždé se velmi těším na nové číslo. Z časopisů pro dospělé si vybírám náhodně – hlavně žádný bulvár.

ten který je

Lidé a země

Mám rád také History revue a hudební časopis Spark.

SteimlX

Epocha

Doplňuji:
Ale velice mě zklamali, vím že chybovat je lidské, ale v časopise stylu Epochy se mi to moc nelíbí.
Šlo o článek, kde popisovali kolik metanu ze sebe vypustí dobytek v poměru k dinosaurům a čísla byla podle mě naprosto nesmyslná, Podle nich vypustí kráva asi 30 tun metanu ročně a dinosaurus asi 500 Kg. Bohužel to nebyla moje Epocha, takže nevím číslo vydání… Ale stejně je nejlepší

Poklička

Lidé a země

baghira

Reflex

Lucijej

Já odebírám časopis Naše příroda.

anonym

Chybí mi jiná možnost.

Lyn

Také bych přivítala více možností, ale maximum je bohužel jen 6.

david22

Také mi chybý varianta JINÝ.

Earl Sin

Chybí mi tam varianta JINÝ-
Já mám nejoblíbenější MAXIM :)

Earl Sin

Chybí mi tam varianta JINÝ-
Já mám nejoblíbenější MAXIM :)

Earl Sin

omlouvám se, nějak se to tu objevilo 2×