Michal Kole

Který bod kodexu, mluví o tom, že je zakázáno zadávat a odpovídat na domácí úkoly?

Já domácí úkoly rád čtu, protože si tím leccos zopakuji a když vím tak rád odpovím, protože učit by mě bavilo.

Třeba s tím kvádrem jsem to nepochopil. Alesh to napsal strašně stručně a vůbec nevysvětlil jak se k tomu číslu dospěl .

Já se snažím i ty mezikroky komentovat ono to někdy ze zápisu není možné pochopit

Nebo by šlo domácí úkoly zadávat ve stylu

Mě kvádr 205 a počítal jsem jej ..... Kde dělám chybu?

Nebo ve škole jsme se učili počítat kvádr a já to od paní učitelky nepochopil. Můžete mi vysvětlit jak se to počítá?

Nejlepší odpověď
anonym

Zneužití služby Odpovědi.cz
1.Poskytovatel služby si vyhrazuje právo zamezit aktivní přístup ke službě Odpovědi.cz uživateli, který zneužije službu k neoprávněným obchodním účelům bez souhlasu poskytovatele služby nebo službu zneužije k reklamním účelům.
2.Uživatel služby Odpovědi.cz není oprávněn informace získané během užívání služby jakýmkoliv způsobem reprodukovat, publikovat či jinak dále šířit za jiným účelem, než pro své osobní využití.
3.V případě, že provozovatel zjistí porušní těchto podmínek nebo i pokus o porušení podmínek, vyhrazuje si právo okamžitě zamezit přístupu ke službě a zahájit odpovídající právní kroky.

Ne v kodexu, ale v podmínkách, jimiž se provozovatel zavazuje dodržovat platnou legislativu ČR. V bodu 2) je jasně uvedeno, že informace zde získané není oprávněn jakkoli šířit, škola, loterie a soutěže přesahují rámec výhradně privátního využití.
Svého času se tu množili otázky z celostátní soutěže. Tehdy se onen pořadatel obrátil na Odpovědi, aby nebyly pro tento účel zneužívány.
Lapidárně řečeno – škola neprovozuje zábavné portály Odpovědí a Odpovědi neprovozují vyučování, loterie, sázky ani komerční soutěže.
O vlastní škodě takového „školáka“ nemluvě.
Úkoly jsou pro to, aby se to naučil a ne opsal a učil se podvádět.
Kromě toho jsou pro podobné účely speciální školní portály.
Doplňuji:
Když žák ve škole opisuje, prostě dostane kouli, a tohle je v podstatě totéž, kantor zkouší školáka a rozhodně ne nějaké cizí lidi na cizích webovkách.
Pokud ti to ještě pořád nedochází, pak by ses měl asi vrátit do školy sám.

Další odpovědi
iceT

Zakázáno pokládat a zodpovídat takové dotazy asi není,ale kdyby se na takové otázky odpovídalo,tak se tazatelé houby naučí.A o to přece jde,aby se něco naučili,ne aby za ně domácí úkoly vypracoval někdo jiný a oni pak slízli smetanu.

led

Súhlasím s Dr.Axlom, že opísanie a použitie odpovedí na domácu úlohu v škole možno brať ako zištné využitie za vlastným obohatením – získanie dobrej známky.
Ak žiak zadá otázku z domácej úlohy, tu mu možno vysvetliť, ako sa dopracuje k správnemu výsledku.
Ale v žiadnom prípade nie je vhodné zaňho vypočítať daný príklad. Tak sa ten pýtajúci nikdy nenaučí ako počítať.
Žiaľ veľakrát tu zaňho príklad vypočítali a napísali postup. To nie je správne.

www

Zcela jednoznačně žádný, lze na to ale „napasovat“ leccos, záleží na uživatelích, mohou se např. rozhodnout, že neodpovědět je ve prospěch tazatele. Tady se ale neučí, ale odpovídá a nesupluje škola, nicméně to chápu a občas se chovám stejně 😁

anonym

Dr.Axl

Zneužití služby Odpovědi.cz
1.Poskytovatel služby si vyhrazuje právo zamezit aktivní přístup ke službě Odpovědi.cz uživateli, který zneužije službu k neoprávněným obchodním účelům bez souhlasu poskytovatele služby nebo službu zneužije k reklamním účelům.

Dr.Axle,přečti si také příspěvky,nebo jsi je určitě četl,jak se zde domlouvala koupě a jak se nabízí určité zboží a to,prosím mezi V.I.P.!!!

Tak se tu nesnaž ze sebe dělat drába či korektora!

Alesh

Si děláš srandu? 😉 Já myslím, že to bylo dostatečně vysvětleno. Ale pokud ne, pak to klidně dovysvětlím, to není problém. Co konkrétně ti není jasné? Klidně se ozvi na mail, můžem to probrat přes ICQ nebo Skype.

anonym

Ad barbakan, na nic si nehraju, prostě pár lidem nejsou nešvary lhostejné, toť vše. Kredit zavazuje a admini dal oprávnění právě z toho důvodu, abychom si tu udělali pořádek.
Jasně všichni registrují zneužití na různé kšeftíky, ovšem dostali od admini napomenutí, jenže ta jim chodí na kontakt v profilu, takže ty můžeš mít mylný dojem, že jim to prochází.