Který blb mi smazal otázku? Přiznej se.

Nejlepší odpověď
bolak

My bronzoví blbi jsme z obliga…
Doplňuji:
Amie: asis měla moc palců, však mi ti tu srazíme hřebínek…

Drape: nekecej žes tam neměl důvod, měls tam „ostatní“ ne? …to vim né? sem na to sám klikal

:)

Další odpovědi
Drap

To si po čase zvykneš. Na smazaní otázek i odpovědí jsem přivykl, spíše mě vadíto, že nevím důvod proč to bylo smazáno.

Amie : Nebyl to administrátor, ale některý místí horlivec. Admini sami od sebe nemažou.

Amie

administrátor… mě zas smazal odpověd se čtyřmi palci, která byla „Nevhodná“… ehm… nenašla jsem ani vulgarity ani nic pohoršujícího. pouze smysluplnou odpověď, která ani neporušovala zákon.
Doplňuji:
Drap: mě přišel mail, že mi to administrátor smazal z důvodu nevhodného obsahu… No každopádně je to jedno. Teď už se zpět neobjeví…

Sůwa

Tak nám napiš, na co jsi se ptal a třeba na to přijdeme. Dej to třeba sem do diskuze, ta se prý tak snadno mazat nedá.

www

Někdo ze stříbrných, nebo zlatých, admini to nedělají, dělá to systém.
Otázka nevím jak zněla, možná nesplňovala kriteria zdejšího kodexu, což je tady velmi obvyklé.
Už jsem si také zvyknul 😁.