Mirdas

Kterou zdravotní matraci aby se ulevilo od bolesti zad?

Aby se ulevilo od bolesti zad, doporučují i lékaři zdravotní matrace.
Na internetu jsou ovšem snad všechny ty nejlepší a za nemalé peníze.
Jaké mate zkušenosti vy a kterou doporučíte ?
Děkuji.

Odpovědi
gecco

Osobně mám zkušenost s touto – http://www.je­linek.eu/produk­ty/ortopedicke-matrace/ortopedicka-lamelova-matrace-sara-klasik – a mohu jen doporučit (po cca 16 letech používání funguje bezproblémově):

  • volitelná ´nosnost´ (nastavitelná tuhost)
  • je slušně větraná
  • snímatelný a pratelný potah

Případně i tuto – http://www.je­linek.eu/produk­ty/ortopedicke-matrace/ortopedicka-lamelova-matrace-zora (má tuhost nastavitelnou zonálně) – ale v době, kdy jsem si je pořizoval, ještě nebyla na trhu.
___
Akorát bacha – už jsem viděl něco podobného od jiného výrobce – a šlo o mizernou ´kopii´.

mosoj

To je rada. Vysol 10 k za jednu matraci a možná se i vyspíš.
Já bych spíš vzteky nespal.
Doplňuji:
Jsou dobré matrace i lacinější , nejlépe při prodeji 1 + 1.