zjentek

Kterou z inteligencí nejvíce trpíte?

Viz https://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/411009-emocni-inteligence-aneb-empatie-versus-chytrost.html

Nejlepší odpověď
led

Svou inteligenci jsem nenašla. Je to tá, kterou trpí většina lidí – všeobecní přirozená inteligence. „K čemu je nám dobrá a jak s ní zacházet? Lze ji zvýšit, prohloubit nebo se ji naučit? A proč vlastně? Jak se cítíš zlato? Hraj si, maluj, cvič…“ (citáty z odkazu)

Další odpovědi
mosoj

Posuzování sebe, vlastním já ? Naprosto k ničemu.

Kepler

Rozhodně netrpím až tak vysokou inteligencí jakéhokoliv druhu, abych kvůli tomu trpěl. Myslím, že to mám jakž takž vyvážené.

Rokio

Já na empatickou inteligenci. Když mluvím s jinými, tak nejdříve přemýšlím než něco řeknu, chovám se flegmaticky a vytočí mě jen málo věcí. Výjimkou jsou Odpovědi.cz, kde se chovám jinak než v reálu.