Mirdas

Kterou výpravu by jste si vybrali ?

Při jednom rozhovoru v rozhlase s našim cestovatelem mne zaujala informace, že prakticky každý se může dnes zúčastnit jakékoliv výpravy.
Zřejmě to byla nadsázka, ovšem měli jste někdy sen být účastníkem některé expedice, kam a za čím ?

Já vždy snil o Amazonii.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano – v podstatě není problém se připojit k nějaké výpravě a nebo si uspořádat výpravu vlastní…
Trošku problém jsou nejexponovanější místa, která mají omezený počet návštěvníků ročně (vysoké Himaláje, Galapágy, Antarktida…) – ale i tam lze.
Když tak popřemýšlím – asi bych se rád podíval do jeskynních systémů Yucatanu.
😉

Další odpovědi
huxa

Ano, připojil bych se asi k vlastní výpravě, určitě někam, kde nežijou různí hajzlové, kteří tě chtějí na každém kroku zabít (viz tvá Amazonka), Třeba Antarktida by byla fajn. Jen tak se projít po ledech.

ten který je

Vybral bych si nějakou výpravu,kterou bych podnikl spolu s hrdiny románů Julese Verna.

SarrahHelp

Galapágy nebo Sheatlandy :D

setapouch

Za hranice moci zemské tíže. Ještě chvilku budu šetřit a třeba se tam mrknu.