zjentek

kterou trávu pro psa a kde ji sehnat?

..a protože se dneska zběsile sekaj trávníky všude(a u nás taky), chtěl bych mému fanynce vysadit někde v rohu zahrady kousek trávy jen tak na chuť, kdyby ji třeba bolelo bříško, nebo mělo pršet a nebo jí chyběl nějakej prvek, nebo co já vím, to je fuk ..zkrátka sháním tu „správnou trávu“. Všimněte si, že se neptám „jakou trávu“, takže mě nejspíš opravdu zajímá, kterou trávu mezi travami s chutí požíraj psi a jak ji poznám, abych ji eventuálně mohl vyrejt ..nebo dá se taková někde koupit?

Nejlepší odpověď
Drap

Psi si vybírají podle chuti a podle potřeby. Nežerou jen jeden druh. Choď s opejskem do přírody a on si sám najde tu vhodnou.

Další odpovědi
gecco

😉
Fanynka se má…
😉

Kup si klasickou travní směs pro zahrady se střední nebo vyšší zátěží (je to směs lipnice, kostřavy, případně psinečku), pokud někde ´potkáš´, můžeš si vyrýt a přidat bojínek (ten poznáš snadno – http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Bo­jínek )…
Ale trávník musíš nechat apoň rok růst, než na něj pustíš pséka, jinak nestihne vytvořit pevné drny a po psí ´procházce´ tak bude připomínat oraniště…