Poklička

Kterou sociální síť používáte nejčastěji?

Nejlepší odpověď
anonym

Žádnou nepoužívám

Žádnou – k čemu??
😉

Další odpovědi
marci1

Žádnou nepoužívám

Nevím proč, pro rodinu a přátele mi stačí Skype. 🙂

cochee

Jinou

Hospodu 🙂
Doplňuji:
Abych zas tak úplně nekecal, jak je vidno z toho, že mám avatar, přihlašuji se přes Google+ účet. Mám několik Google účtů založených od služby Gmail a na nejmladším z nich jsem ze zvědavosti klikl na +Vy, čímž jsem nechtěně Google+ aktivoval. Jenže sem se přihlašuji přes nejstarší Google účet a na něm Google+ nemám aktivní, takže ono asi není třeba Google+, stačí prostě Google účet, abych zde mohl mít Klingona. A to Google+ na nejmladším účtu nenavštěvuju, nehrabu se v tom, nezájem.

Pájo

Žádnou nepoužívám

dudu

Žádnou nepoužívám

Hlada

Žádnou nepoužívám

Nezjistil jsem, k čemu by mi byla dobrá. Smysl psaní v dnešní době mi uniká. Co potřebuji vyřídím po telefonu nebo Skype. Těch pár stovek za neomezený tarif je levnější, než čas věnovaný ďobáním do klávesnice.

Roman71

Google+

Doplňuji:
I když minimálně. Sociální sítě nějak nemusím.
Mám raději posezení u něčeho dobrého na zub se skutečnými přáteli, než vysedávání u počítače s pseudopřáteli, které mi síť nabídne jen proto, že jsou přáteli něčích přátel. „Hezká profilová fotka“ taky nic neznamená.

setapouch

Jinou

Odpovedi.cz, zbranekvalitne­.cz/forum a jeden měsíc po škole jsem využil záchrannou sociální síť ČR kvůli podpoře v nezaměstnanosti.

LeVovič

Facebook

Emily13

Facebook

jáára

Google+

oskar

Twitter

Jantar2

Twitter

MonkeyKing

Twitter

talka

Žádnou nepoužívám

žádnou nepoužívám

Pepa25

Jinou

Doplňuji:
LinkedIn – ale až tak moc ne …

Neguš

Facebook