annas

Kterou osobnost vám připomene charakteristika?

Jedinečný hlas, bas krásné syté barvy, objemného tónu a velkého rozsahu, štíhlá postava, skvělý herecký projev. Nejčastěji zpíval Kecala v Prodané nevěstě, ale nejoblíbenější rolí byl Vodník z Rusalky… Obě se (kromě jiných rolí) staly vzory pro generace operních zpěváků.

Zemřel 12. ledna před 15 lety a je pohřben na vyšehradském Slavíně.

Nejlepší odpověď
hanulka11

já bych řekla, že byl Eduard Haken to byly jeho role

Další odpovědi
panenka

Eduard Haken

Zdroj: http://www.nfan­.cz/cena-eduarda-hakena