Neonka

Kterou odrůdu jabloně mohu pěstovat, aby plody byly hodně sladké ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jabloň – Mio – letní – červené
dvouletý stromek v kontejneru!!!
Tato letní odrůda plodí červené plody, jemné a sladké chuti. Sklizňová i konzumní zralost je od poloviny srpna. Jabloň – Denár – raně zimní – zelenožlutý až žlutý
Tato raná zimní odrůda vznikla křížením odrůdy Golden delicious, po které má vynikající chuť. Navíc je také odolná a proto vhodná do všech oblastí. Plody jsou zelenožluté, později žluté s jemnou konzistencí, šťavnaté a voňavé. Sklízí se v polovině září, lze je skladovat až do ledna. Jabloň DUET – Idared+Golden

Další odpovědi
hanulka11

Mě vždy chutnaly idaret a jonathan, ty jsou vynikající.Jinak bych asi v místě kde bydlíte zašla do stromkové školky a nechala si poradit , neboť všude se všem druhům nedaří

a také jaký máte sklep-možnosti uskladnění