Kulpix

Kterou limonádu z uvedených máte nejraději?

A PROČ?

Nejlepší odpověď
briketka10

Kofolu.

V anketě chybí jiná otázka:

nepiju žádnou limonádu jen
citronádu – voda s citronem
a nealko pivo.
To si dám jen jednou za dva
měsíce.

Další odpovědi
redy

Coca~Colu.

I ostatní můžu krom čtyřky, tu ne. 🙂

kodl67

Kofolu.

Pokud není jiná možnost,ovšem v malém množství.
Jinak piju nejraději neochucenou neperlivou minerálku,nebo čistou vodu.Občas nějaké to pivečko.

Rokio

Kofolu.

Z těchto možností mám nejraději Kofolu, protože je zdravější než Coca-Cola a Pepsi, není tak drahá a také mi chutná.

Jinak obvykle piji vodu se šťávou.

quentos

Coca~Colu.

Všechna to jsou příšerná lepidla, z kterých akorát trnou zuby. Ale Coca-Cola (i když pro ni to platí taky) je dobrá při žaludečních potížích.

MonkeyKing

Coca~Colu.

Mravenec

Coca~Colu.

Je chutná.

anonym

Pepsi.

Pepsi a Coca ,
kofola je hnus.

luckykubrt

Kofolu.

Protože mi chutná. 🙂

Vroudenspil

Kofolu.

Ani nevím proč , ale příjde mi na chuť asi nejlepší .

Šidlo

Kofolu.

oceňujem tú príchuť ovocia a bylín

Arne1

Kofolu.

isteron2

Kofolu.

Rakira

Kofolu.

Dochy

Citrocolu.

Ale už si ani nepamatuju, kdy jsem ji viděl naposledy.

Freja

Kofolu.

Lgee

Coca~Colu.

Mupek

Kofolu.

Rohlik

Kofolu.

HZK

Kofolu.

Ostatní se pít nedá páč je to přeslazený nebo sou v tom umělý sladidla (čecháčkům většinou nevadí, vypijí všechno). Ale i tak to stačí jednou za měsíc max. Víc to není zdravý. Raději přírodní domácí šťávy nebo vodu. Kdo piju colu pravidelně, je dost blázen.

tobby

Pepsi.

sal-boh

Kofolu.

Z nabízených „trestí“ a potravinových šmejdů je asi nejlepší. Ale jinak bych dal přednost ovocným šťávám, které obsahují aspoň trochu ovoce.

nejlulu

Kofolu.

HECKUL10

Kofolu.

Surik4t4

RC Colu.

CR chess2017

Kofolu.

gobls

Žádnou – všechno je to nechutně přeslazený.