M-Rock

Kterou kapelu/interpreta máte nejradši?

Nejlepší odpověď
samicek333

Kabát

Ani jednoho, ale z těch co tu jsou asi Kabát. myslím, že existuje mnohem lepších interpretů/kapel

Další odpovědi
dědapetr

Rammstein

Daniel Landa,Kabát,Kor­n,Sepultura

iceT

Kabát

ale mnohem raději mám Nightwish a Lordi

VampGirl

Kabát

Od Kabátů se mi líbí docela hodně písniček a sem tam si poslechnu i ty Rammsteiny. 🙂

Ponytail

Daniel Landa

Ale nevadí mi ani Kabát a Rammstein. Oblíbenou kapelu mám ale jinou.

E.n

Kabát

Ani je hodně dobrých kapel a interpretu ja ale žádnou určitou nemam, většinou to je jenom pár opravdu pěkných písniček od te kapely.. Ale rada posloucham Floydy, One republic, Charlie Straight, Adama Lamberta, One Night Only, Metro staion, Eminema a Black Eyed Peas. Je jich samozřejmě víc, to bylo jen ukázkově.

Jikra

Rammstein

anonym

Kabát

quentos

Kabát

GM

Kabát

filva

Kabát

honza19hk

Rammstein

Ale popravdě řečeno jsem technař.Ale Rammstein nebo Kabát mi nevadí