Michal Kole

Kteří příbuzní budou přes Vánoce vegetovat ve Vašem bytě/rodinném domě?Dovolíte návštěvě spát v ponožkách?

Budete dohlížet na výměnu ponožek nejpozději po 24 hodinách a vyprání v koncentrovaném savu/chloraminu ?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,nechám je spát v ponožkách. Přece je nenechám ,aby si ušpinili nohy od prostěradla!

Další odpovědi
briketka10

já jdu na návštěvu k sestře a vegetovat budu v mém
bytě, mých ponožkách, jako vždy, savo nepoužívám,
prostěradlo mám čisté né jako Dr.BAN ten je asi celý
roky vůbec nepere dle jeho odpovědi :DD

anonym

Nevím, zda se manžel počítá za příbuzenstvo, ale nikdy nikomu nekontroluji ani s kým spí, natož v čem.

www

Asi tak jako u tebe, tedy žádní příbuzní.
Tím pádem neřeším žádné ponožky, vodu, záchod atd.

cochee

Vegetovat u mě nikdo nebude, ale pokud by na to došlo, dovolím mu spát třeba v šále, čepici a kožichu, pokud mu bude zima ;)