annas

Kteří operní tenoristé vytvořili hvězdný tým a proslavili se nejen na uvedeném koncertu? ?

Zazpívali společně na koncertu při fotbalovém mistrovství světa v roce 1990, který se přenášel do celého světa.
Kdo k nim patřil? Jeden z nich dnes slaví své narozeniny.

Nejlepší odpověď
anonym

Luciano Pavarotti Domingo Placido,José Carreas,narozeniny má Domingo Placido

Další odpovědi
vagra

Záznam z tohoto koncertu,se stal historicky nejprodávanější albem s klasickou hudbou.

Děda Louda

Mám jejich vánoční koncert z r. 1999 s Vídeňskou filharmonií. Přímo z nich čiší ta radost a torchu uvolněnější atmosféra události. S dětským sborem „v zádech“ je to zážitek na léta. Dopřávám si ho i mimo vánoční dobu.
Pan Pavarotti nám už, bohužel, nezazpívá. Děkujeme.