Kelt

Kteří obyvatelé Asie jsou Vám sympatičtí a kteří ne?

Kdybyste měli udělat žebříček obyvatel z Asie podle sympatie, oblíbenosti a dalších kriterií a měli vybrat tři nejlepší a tři nejhorší, jak by ten žebříček vypadal. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Nedělal bych takový žebříček. Nelze soudit lidi podle původu, nebo podle země kde žijí. Snad mezi každou skupinou jsou lidé dobří i zlí.

Další odpovědi
anonym

Sympatičtí jsou mi lidé milí a příjemní.
Nesympatičtí pak protivové a pitomci.
A je úúúúplně jedno, kde se narodili nebo kde žijí a jak vypadají.

marci1

Sympatické lidi nedělím podle národnosti, ale podle toho jak se chovají a jestli se ke mě chovají mile a vstřícně. 🙂

led

Pokiaľ ide o obyvateľov Azie, najsympatickejšie sú zvieratá, vtáci a ryby. Sú prirodzení vo svojom vzťahu k okoliu.
Doplňuji:
V otázke nie je presne určené, či ide len o ľudí… :)

bolak

Všichni co zůstanou v Asii :)