kapka

Kteří dva významní představitelé skautingu /muž a žena/ by dnes slavili narozeniny?

Co si vybavíte, když se řekne skauting?

Odpovědi
Radak

Den sesterství (angl. Thinking day) (česky dřív taky Vzpomínkový den či Den zamyšlení) je mezinárodní svátek přátelství, který slaví skauti celého světa 22. února. Toho dne se narodil zakladatel skautingu, sir Robert Baden-Powell (22. února 1857) a jeho žena Olave Baden-Powell (22. února 1889).

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Den_ses­terstv%C3%AD