Kterému z hostů by jste nabídli toto křeslo?

Ať už politikovi,man­želce,tchýni,sou­sedovi,šéfovi­......

http://img.na­dapenny.com/t20/112­16/nadap001055811­020232.jpg

Nejlepší odpověď
dědapetr

Otevřel bych stolařskou firmu a vyrobil křesla pro všechny politiky,aby neseděli jen na zadku a šli mezi prostý lid.

Další odpovědi
anonym

Jak tak koukám, já už byl snoubenkou usazen, takže nemám z čeho vybírat.
Jen teda zjišťuji, že kromě černošských dětí mi ještě zatajila sadistické sklony, čímž budeme muset doplnit předmanželskou smlouvu a adekvátní bolestné anebo kaskadérský záskok placeným masochistou.
P.S. Vzhledem k deklarované váze iv, by pravděpodobně to první usednutí bylo i posledním.
Doplňuji:
Přestože ještě není po 22.hod., nemohu se ubránit nutkání doplnit, že za celou historii svého plodného života nepamatuji ani v tom nejtvrdším hardpornu, takovouto sexuální pozici v sedě na vražedných jehlách.
Možná, že se jen trochu přiblížuje neblahá inkvizice.

led

Zásada slušnosti, najstaršia žena sedí v kresle.
Vo vašom prípade by som možno spravila výnimku, nechala by som kreslo pre domáceho pána, teda vám.
PS.
Alebo ho chcete ponúknuť ako dar našim „virtuálnym“ novomanželom? Kto by na ňom sedel?
Alebo to chcete použiť na relaxáciu, dobre prekrví. Dobré pri pozeraní televízie.
…ale nevidím nič na krčné stavce, to budete masírovať ručne?

  • iv- nič si z toho nerobte, ja si kľudne sadnem, doma bežne ležím na ihličkách (koberčeku)

anonym

Led !! Ja bych posadila Dr. Axla a ja si sedla na nej. 🙂 -iv-
P.S. Jinak , krome Led me nikdo nenapada. 🙂

Děda Louda

Jednoznačně tchyni.