ReHu

Kterému mužskému (kolem 40 let) leze ráno do ložnice maminečka? Ať už s Grankem nebo bez.

Nejlepší odpověď
Andělé

Mému bývalému manželovi,akorát né do ložnice,ale do „pokojíčku“,protože i když minulý měsíc měl čtyřicítku,bydlí stále u ní. Svého mamánka si bude hýčkat tak dlouho,dokud bude moc…:-))
Doplňuji:

  • iv-,to bude asi chronická opičí láska:-))

Nejdojemnější byla scéna,která ve mě zanechala hluboký dojem,když mu chytla tváře a laskala ho slovy:ty můj kluku krásnej…
No,už ho má 3,5 roku doma a jistě se nemůže stále vynadívat,možná jednou uspořádá výstavu…
Nechci být krutá,ale tj.krutá pravda…

Další odpovědi
anonym

I kdyz o sobe tvrdim , ze jsem tolerantni , tak tohle uz hranici s nejakou nemoci.
U obou. -iv-

Nikkol

Jsou i takoví. Třeba můj strejda…a tomu je už skoro padesát.

hanulka11

hm takového osobně neznám a přiznám se ani bych nechtěla znát
to je mamánkovství víš -iv-