Hans51

Kterému chcete, je to na Vás 😉 Mně osobně se asi více zamlouvá National Geographic 🙂

da ny

Létáme na Měsíc a o vlastní planetě toho stále ještě mnoho nevíme.
Pokud tady kdysi byl hlavně oceán, kam by zmizel?.
Snad je tam zásobárna vody, jen technický problém dostat se k ní a co by to udělalo, nebo uryto další nebezpeč, zkáza…
Darwinova teorie byla také již vyvrácena … ;)

Čemu tedy budete věřit? Můžete si vybrat 🙂
Citace z článku „Uvnitř Země se nachází moře“:
„Pamatujete všechny ty sci-fi filmy a knihy od J.Verna jako “ Cesta do nitra Země”? Ne všechno je očividně fikce.“
zdroj: http://www.as­tronauti.cz/new­s/uvnitr-zeme-se-nachazi-more/

Drap

Věř čemu chceš. Až čas ukáže jaká je skutečnost.

Agneta

Obojí je hloupost „laciných novinářů“. Kdyby na tom něco mělo být, tak bych to už dávno věděla.
A že časopisy musí být zajímavé aby se prodaly, by ti mělo být jasné:D