bolak

Kterej salám máte nejradši?

Nejlepší odpověď
Damiana

Nejradši mám poctivou šunku, salámy nejím – jenom občas uherák (Pick nebo Herz).

Další odpovědi
dudu

Salámy neé, když tak jako levnjší variantu lisované vepřové koleno z Tišnova nebo pak farmářskou šunku.

Pájo

Salámy já mám hodně rád. Jejich kvalita se u nás hodně mění. Vozím si hodně salámů z Německa (Edel salami).

anonym

Uzeniny téměř nejím, občas- vyjímečně si dám kvalitní trvanlivý salám typu uherák nebo španělák.

aramah

Salám moc nemusím ale paprikáš, ten můžu :)

anonym

Šunkový salám nebo šunku, ale rozdíl nepoznám. Dále mi chutná paprikový jemně pálivý salám.

quentos

Jako Damiana, salámy nemusím, radši šunku – nejlíp kuřecí

anonym

Já jakýkoliv,protože radši štangli salámu na záchodě než ho*no v ledničce!

pizlicka

uzeniny nejim.

honza19hk

ze salámů vysočinu a lovečák. Pak samozřejmě anglickou slaninu ,koleno atd…

anonym

Asi nemá rád to co psala Damiana. Pán je asi vegetarián.

bolak

právě že ne, quentos napsal „jako Damiana“ a tomu palec dal, ale Damianě ne :)) asi už s ní taky skoncoval :)

no, ono dobře pro ni…

Damiana

🙂

http://www.you­tube.com/watch?v=B9xvZ1j­iB3Y&sns=em
V

bolak

Damiana: cos mu provedla? jaktože už nejseš na jeho seznamu? :))

Damiana

Komu? Tomu uheráku?

bolak

místnímu uheáku, všechny své oblíbence opalcoval, tebe vynechal… to ste se s knírem poškorpili? :)

anonym

damiana ma rada nas a to se neodpousti … :)
on si vzdycky najde svoji ovecku ( i ja byla ) .. a bohemicka ( je v tom nevinne ) , ale i po ni prijde dalsi.. :) , i ona totiz casem procitne .., ale je spravedliva , uznava i nas nekodexove ! :)

Damiana

Třeba nemá rád uherák…:-)

bolak

aramah: dal bych ti nominaci, já taky paprikáš :)

aramah

to se to slibuje a skutek utek jáááá chcííííí nominaciiii 🙂
Teď jsem zvědavá co stím uděláš :))))

anonym

mam rada vysocinu a uherak … ale vysocinu si kupuji mnohem casteji … :)
ten uherak mam spojeny jen s Vanocema , kdyz si na nej nasi vzdycky pujcili …
:) -iv-

annas

Iv, já uherák milovala. Kupovala jsem si často na svačinu 5 dkg, k tomu rohlík. Bohatě stačilo.
Dnes jen vzpomínám (dieta). Mám ráda sušenou nebo normální šunku od kosti. Nebo šunku mandolínu, jednou kupující žádal 20 dkg pendolíny. .-)) Legrace…