Avatar uživatele
zjentek

kterej nyk(nick) by podle vás stál za otevřený zájem?

otázce se nedivte, protože jsem tady viděl taky otázky typu- který auto je nejvíce sexy, atd. ..ale k otázce- nenapadlo vás, že by se na vydání „jmennýho kalendáře“ nicků mělo zapracovat? Přeci né každej má takovou fantazii a né každýho, kdo vymejšlí sexy nick, napadne třeba „pizlicka“ ..takže kterej nick by podle vás vyhrál určitou kategorii (třeba sexy nick)a kdo nejlépe by měl takovej seznam vytisknout a vydělat si na něm?
Doplňuji:
mně se zdá, že takovej nickalendář by byl totální propadák ..a s těmi čísly by to fakt nešlo, to má Funna recht ..pizlicka73 už pak není ani sexy ..co si o tom všem myslíte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? redy, gagaga, marci1, gecco, zzzlatokopka před 3374 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Protože nejsu ješitný, klidně ti ´dám písemně´, že „nejjjsexy nick“ je ZJENTEK…
;-DDD
…„kdo nejlépe by měl takovej seznam vytisknout a vydělat si na něm“… – ten, kdo bude schopen takový počin i zpeněžit (prodat)… To já nejsem zcela jistě.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Ještě tak pizlicka69 by byla sexy, ale 73 už vážně ne. :( :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

teď jsem tě úplně nepochopila…to jako, že bude existovat kalendář nicků?…takže jich bude 365…1. ledna má svátek zjentek…fajn, chci se jmenovat zjentek, ale už je osazený, tak budu zjentek1…pak 2 atd až do nekonečna…a fakt ti to připadá rozumné?…mě ne…už teď je dost nikolek1, berušek15, pusinek37 a podobných hrůz s různými čísly, nechci vídávat další podobné…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

jméno jsem dostal,příjmení zdědil,tak aspoň todle si mohu svobodně rozhodnout a ne vybírat z nějakýho seznamu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Thdr,Judr,Pudr,XXXXX XXXXX cnc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

To mi by se spíš hodilo,kdyby někdo vymyslel nějaké nové nicky a někde je zveřejnil.Protože mám plno známých,kteří se chtějí někde registrovat a zaboha nemůžou na nic přijít.A já taky ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Sexy nicky by se tu našly, ale nejvíce mě rozesmál nick „trenkyvkině“ ( kde na to přišel ? ), potom „Nespi“, „ModráHouska“ a „ZelenáŽirafa“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hawajka

Třeba ten můj xD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

mame tu nick :
Duvemblejt
a ja si cela leta myslela, ze je to : duvenblejt
:)
ten by se mi libil ze vsech nejvic

  • iv-

před 3374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

gecco fákt? Já tam trochu slyším „blejt“ ..no ale tak dík no ;p

před 3374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Funna, ty seš hned po pizlicce ;)))

před 3375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

..počkej, vona pusinka50 je tady už 13let?

před 3374 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek