zjentek

kterej nyk(nick) by podle vás stál za otevřený zájem?

otázce se nedivte, protože jsem tady viděl taky otázky typu- který auto je nejvíce sexy, atd. ..ale k otázce- nenapadlo vás, že by se na vydání „jmennýho kalendáře“ nicků mělo zapracovat? Přeci né každej má takovou fantazii a né každýho, kdo vymejšlí sexy nick, napadne třeba „pizlicka“ ..takže kterej nick by podle vás vyhrál určitou kategorii (třeba sexy nick)a kdo nejlépe by měl takovej seznam vytisknout a vydělat si na něm?
Doplňuji:
mně se zdá, že takovej nickalendář by byl totální propadák ..a s těmi čísly by to fakt nešlo, to má Funna recht ..pizlicka73 už pak není ani sexy ..co si o tom všem myslíte vy?

Nejlepší odpověď
gecco

Protože nejsu ješitný, klidně ti ´dám písemně´, že „nejjjsexy nick“ je ZJENTEK…
;-DDD
…„kdo nejlépe by měl takovej seznam vytisknout a vydělat si na něm“… – ten, kdo bude schopen takový počin i zpeněžit (prodat)… To já nejsem zcela jistě.
😉

Další odpovědi
kapka

Ještě tak pizlicka69 by byla sexy, ale 73 už vážně ne. :( :D :D

Funna

teď jsem tě úplně nepochopila…to jako, že bude existovat kalendář nicků?…takže jich bude 365…1. ledna má svátek zjentek…fajn, chci se jmenovat zjentek, ale už je osazený, tak budu zjentek1…pak 2 atd až do nekonečna…a fakt ti to připadá rozumné?…mě ne…už teď je dost nikolek1, berušek15, pusinek37 a podobných hrůz s různými čísly, nechci vídávat další podobné…

Mc Merkurion

jméno jsem dostal,příjmení zdědil,tak aspoň todle si mohu svobodně rozhodnout a ne vybírat z nějakýho seznamu…

anonym

Thdr,Judr,Pudr,XXXXX XXXXX cnc.

alexandra

To mi by se spíš hodilo,kdyby někdo vymyslel nějaké nové nicky a někde je zveřejnil.Protože mám plno známých,kteří se chtějí někde registrovat a zaboha nemůžou na nic přijít.A já taky ne.

marci1

Sexy nicky by se tu našly, ale nejvíce mě rozesmál nick „trenkyvkině“ ( kde na to přišel ? ), potom „Nespi“, „ModráHouska“ a „ZelenáŽirafa“. 🙂

Hawajka

Třeba ten můj xD

gagaga

mame tu nick :
Duvemblejt
a ja si cela leta myslela, ze je to : duvenblejt
:)
ten by se mi libil ze vsech nejvic

  • iv-

zjentek

gecco fákt? Já tam trochu slyším „blejt“ ..no ale tak dík no ;p

zjentek

Funna, ty seš hned po pizlicce ;)))

zjentek

..počkej, vona pusinka50 je tady už 13let?