verom

Kterej mobil bude lepší??

Chci si koupit nový mobil potřebuju ho hlavně kvuli internetu a hudbě kterej bude nejlepší ?? GIGABYTE GSmart Tuku T4 ,HUAWEI Ascend Y300 nebo myPhone FUN

Odpovědi
krftwrk

myPhone FUN = uz podle nazvu je patrne, ze je to nejaka cinskej brak, kopirka applu > NEBRAT

HUHLAVEJ = opet cina

GIGABYTE = gigabyte ma katastofalni zakladni deska, takze bych od nich nebral ani telefon (protoze i telefony maji zakladni desku)

Pokud chces nejakou kvalitni znacku doporucuji I Phone.

Danislava

Tak z těchto mobilů nelze vybrat nejlepšího. Všechny tři jsou úplný sračky. Kup si třeba Samsung. Záleží, jak drahý můžeš mít. Kdyžtak připiš cenu a já ti nějakej doporučím. 🙂