zjentek

Kterej listnatej strom vydává ve větru největší kravál?

:-O

Ad marci1– že by obrovská, ale fakt veliká osika?

Nejlepší odpověď
gecco

Padající…
Jednou asi pět metrů ode mne dopadla vyvrácená ´stoletá´ lípa – to bys nevěřil, jakej to byl rachot…
😉

Další odpovědi
marci1

Že by osika? 🙂

Agneta

Teď před vánocemi asi jen dub zimní, který má ještě listy:D

cochee

Tipl bych si topol, ale ne osiku, ale ten vysoký „hubený“ – myslím, že je to varieta topolu černého.

anonym

už ani nevím, kdy jsem slyšel naposledy šustit stromy. buď nebyl vítr, nebo nebyl strom

orwell

Švestkoň obsypaná špačkoni. Za 5 minut s kraválem sklizeno (u mě na zahradě), větřík byl mírný.

anonym

sekvojovec obrovský

marci1

Ad „zjentek“: Máme tu v lese super hospůdku se zahradním posezením, kolem ní roste větší množství osik a když začne foukat silný vítr, ty joooo, to je fakt hukot. 🙂

zjentek

..a proč jsem v uvozovkách???

marci1

To je přece projev úcty, aby každý pochopil, že je to Tvůj nick.:-))

zjentek

jenom aby ..no tak dobře ;(

marci1

Věř mi. 🙂