Kroupič

Kterej film máte nejraději ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Všechny filmy ze starými herci pro pamětníky.

Další odpovědi
anonym

Tady jsou nějaké starší odpovědi,já mám ráda české filmy,komedie -Světáci,Slunce seno..,Léto s kovbojem,a opravdu neumím říci,který je ten nej.Mám je ráda všechny.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vas-nejoblibenejsi-film

tuCZek

u mně vedou: Pulp Fiction,Forest Gump,Samotáři,…

anonym

Ze zahraničních :7 statečných
z československých : vše od Vlasty Buriana a Jozefa Krónera

Rufus

Znamení květiny, Tenkrát na západě, Vzpomínky na Afriku, Lady Jane, je toho spousta a těžko říci, který je nej…Taky je to podle nálady, na co se zrovna mám chuť dívat…

Loreta

Z vojenskych je to Ceta,z historickych je to Alexandr Veliky a soucasny-rok 2012.