dgfdgf

Kterej díl Simpsonů máte nejradši?

Nejlepší odpověď
klumprt

Nezapomenu jak šel Homer na soutěž v pojídání chilli a strávil den v halucinacích a mluvil s červeným kojotem, nebo jak to bylo :)

Další odpovědi
RyuzakiKate

Ono je skoro v každým díle něco úžasnýho, kamarád to má hodně nakoukaný a už některý hlášky prakticky zlidověly… Nejvíc „Joo, fákt? Pojď sem na chvíli!“
Ale jelikož mám nejradši Leváka Boba, tak asi díly s ním… hlavně Mys hrůzy :)
Nebo kde je v hlavní roli Homer, třeba ta Olověná čelist nebo jak se to jmenovalo..

led

Ten, který nevidím a neslyším.

Angel1234

Za mně určitě díl Homerova mystická cesta :)