annas

Kterého zesnulého českého herce, moderátora a komika vám připomenou pořady?

Návětěvní dny – S politiky netačním – Politcké harašení atd.
S kterými osobnosti je spojen?

Nejlepší odpověď
kropitko

Miroslava Šimka,,,
spolupracoval Jiřím Grossmannem, později psal nějaké povídky s Jirkou Krampolem,,,,

Další odpovědi
anonym

Miloslav Šimek, *7.3.1940 – †16.2.2004, český herec, autor a humorista. Od roku 1967 byl členem divadla Semafor. Společně s J.Grossmannem vytvožili řadu divadelních pořadů (Besídka zvláštní školy, Návštěvní den, Pánský večírek, Záviš kontra Březinová). Spolupracoval také s L. Sobotou a J. Krampolem a Zuzanou Bubílkovou, se kterou vytvořili seriál politicko satirických pořadů S politiky netančím.

BEAES

Zemřel Miloslav Šimek – Český herec a moderátor, podlehl leukémii. V anketě Největší Čech obsadil 97. místo.