Stephanie

Kterého ze svých smyslů by jste se nemohli nikdy zbavit? Napište proč.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Berušinka

zrak

Každý dá určitě zrak, protože tímto smyslem „zpracováváme svět“ z cca 80% … zbývajících 20% se rozdělí mezi ostatní smysly …

Další odpovědi
fortin

chuť

Raději se obejdu bez těch přebytečných. Když se chovám tiše, vypiju si to co tam mám, zdá se jim že sedím sám. Proč nevyřvávám jako ostatní? Kam bych měl vyřvávat když su na pivu. Když z pohledu pinklice jsem ten kdo tam zavazí, tak ona vypadá jako špatně převlečený chlap. A když jsem se minule přeplatil, dnes za rohem řekla; zakousl to. A když se při placení ptám; nenechal jsem tady něco minule? Tal říká ne. V souhvězdí hospody vysedávají důchodci. Potom ti co sedí u baru. Patřím k těm co si sednou blbě. Na místo odkud se v lesku televizní obrazovky odráží pinklice za výčepem. Nevím co si kdo myslí. Ale jedu z práce. Stihl jsem jít na poštu. Chci si dát v hospodě pivo. Nevadí že 16tka je hnusná, další si dám jiné pivo. Ksicht pinklice mě připomíná tupou pilu kterou v práci řežu polystyren. Doma mě pivo nechutná. Takže když není na co pořádného sahat tak se nemohu nikdy zbavit chuti. To ostatní se dá oželet. Nač si kazit kus života.

gnosis

zrak

jak rika beruska. je to jednoznacne nejdulezitejsi smysl, ktery mame, poskytuje mozku vetsinu informaci. nedokazu si predstavit svet bez nej. asi se na to da zvyknout, ale uz nikdy nevidet rudy kotouc slunce zapadajici za hory, barevne lesy na podzim, nebo kvetouci mirabelku na jare, z toho by mi asi cvaklo v bedne. druhy nej pro me je sluch. kvuli hudbe.

misus

sluch

stačí zrak

Mirrorwoman

zrak

Nedovedu si představit, že bych neviděla.

kajas

zrak

dědapetr

zrak

fablen

zrak

filva

čich