Avatar uživatele
Stephanie

Kterého ze svých smyslů by jste se nemohli nikdy zbavit? Napište proč.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fortin před 4719 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

zrak

Každý dá určitě zrak, protože tímto smyslem „zpracováváme svět“ z cca 80% … zbývajících 20% se rozdělí mezi ostatní smysly …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fortin

chuť

Raději se obejdu bez těch přebytečných. Když se chovám tiše, vypiju si to co tam mám, zdá se jim že sedím sám. Proč nevyřvávám jako ostatní? Kam bych měl vyřvávat když su na pivu. Když z pohledu pinklice jsem ten kdo tam zavazí, tak ona vypadá jako špatně převlečený chlap. A když jsem se minule přeplatil, dnes za rohem řekla; zakousl to. A když se při placení ptám; nenechal jsem tady něco minule? Tal říká ne. V souhvězdí hospody vysedávají důchodci. Potom ti co sedí u baru. Patřím k těm co si sednou blbě. Na místo odkud se v lesku televizní obrazovky odráží pinklice za výčepem. Nevím co si kdo myslí. Ale jedu z práce. Stihl jsem jít na poštu. Chci si dát v hospodě pivo. Nevadí že 16tka je hnusná, další si dám jiné pivo. Ksicht pinklice mě připomíná tupou pilu kterou v práci řežu polystyren. Doma mě pivo nechutná. Takže když není na co pořádného sahat tak se nemohu nikdy zbavit chuti. To ostatní se dá oželet. Nač si kazit kus života.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gnosis

zrak

jak rika beruska. je to jednoznacne nejdulezitejsi smysl, ktery mame, poskytuje mozku vetsinu informaci. nedokazu si predstavit svet bez nej. asi se na to da zvyknout, ale uz nikdy nevidet rudy kotouc slunce zapadajici za hory, barevne lesy na podzim, nebo kvetouci mirabelku na jare, z toho by mi asi cvaklo v bedne. druhy nej pro me je sluch. kvuli hudbe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misus

sluch

stačí zrak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirrorwoman

zrak

Nedovedu si představit, že bych neviděla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kajas

zrak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

zrak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

zrak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

čich

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek