ReHu

Kterého z českých herců současné generace si vážite?

Já – K.Rodena, O.Vetchého, I. Chýlkové, A.Gaislerové, .. a dalších jim podobných.

Nejlepší odpověď
aramah

Že bych si jich zrovna vážila to asi né ale Roden i Vetchý jsou dobří herci,mám jich ráda víc ale ty jména ty jména.

Další odpovědi
iwetax

Mě se moc líbí Anna Polívková, Pavel Liška , Jiří Macháček. A herci z Ulice

ten který je

Ondřej Vetchý.

panenka

Já si vážím hodně herců ted nejvíce T.Vilhelmové,Jiřího Macháčka,Marthy a Kláry ISSOVÝCH,A. Gaislerové,Rudolfa Hrušinského, jak říkám je jich spoustu takže je těžké jmenovat .

Michal

K.Rodena a O.Vetchého.Měl jsem rád Vladimíra Dlouhého a moc.Je-li herecké nebe,měj se tam.....

martina1

Zdeňka Svěráka a Simony Stašové.A joko pan Michal Vladimíra Dlouhého.Byla jsem do něho „zamilovaná“,pro­tože v pohádce S čerty nejsou žerty je prostě krásný a úžasný.