Drap

Kterého ptáka máte nejraději?

Omlouvám se, ale inspiroval mě kolega Jugar a jeho otázky.

Nejlepší odpověď
anonym

Kterého třímám v dlani!

Další odpovědi
PetrXY

No přeci toho svého…

Luxx

hadilov písař

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Hadilov_p%C3%AD­sa%C5%99

anonym

Mě si líbí luňák, umím o něm hezkou básničku, teda jenom úryvek " V obloze kypré se luňák svíjí, svůj tanec svádí s větry a pak svůj zrak k zemi míří, kde v trní hraboši obcují, nic nedbají, že po stopě už jde k nim tchoř…" a pak se mi ještě líbí malé kačenky, mají takové legrační nožičky, že? 🙂

zjentek

Samba, stačilo odpovědět- pořádnýho

anonym

No to ne, to nestačí, to se musí probrat

anonym

Proč jsem to napsala sem? Mohla jsem za to mít počítám tak sto bodů. Tu báseň jsem popletla, vám je to jedno, pánč nemáte básnický střevo 🙂