Zlatý

Kterého, odborného, lékaře mám navštívit?

Snad každému se zdají sny, málo kdo mluví ze spaní, ale aby mluvil sprostě se může stát jenom mně. Jsem zoufalý, když mi manželka, i vnuci, po takovém snu řeknou, že slova, která ve spánku vyslovuji jsou velice sprostá. Někdy i křičím ze sna a věřím, že sousedi přes zeď si myslí, že jsem k manželce či návštěvě hrubý a tak se ptám, koho navštívit, zda psychologa, psychiatra nebo nějakého šamana, aby mě zbavil tohoto zlozvyku?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

zkus tu svou přirozenost tolik nepotlačovat přes den a třeba to pak ve spánku vymizí i bez léčení ..jen jim pěkně v bdělým stavu řekni, co si o nich myslíš :o

Další odpovědi:

Psychologa či psychiatra.
Ale napřed vyzkoušej ´panáka´ před spaním.
;-)

Zlatý

Zkus se zeptat v lékárně, když existujou špunty do uší na spaní, tak možná že se prodávaj i třeba nějaký špunty do huby.

Zlatý

Asi psychiatra.

Stříbrný

Neboj, také se mi to stalo (jednou, zato jsem to křičel přes celý dům a snad to nejsprostější (přesně cituji "a pi*a a p*ča a *iča") a při je lepší, pokud takto mluvíš či mluvíš ze spaní až dospělí :-))

Pokud se ti to stává často, popovídal bych si o tom s psychologem.

Zlatý

To je vidět na co myslíš přes den . Nikoho nezkoušej, nikdo ti opravdově nepomůže.

Stříbrný

A co děláš, když tě třeba chytne na něco vztek ve dne? To nenadáváš sprostě? Zřejmě jsi přes den málo "vybouřený" a své různé vzteky a naštvanost se snažíš potlačit a neprojevuješ se. Pak se nahromaděný vztek ze dne promítá do noci, kdy je tělo uvolněné a ty nemáš ve spánku žádné zábrany. Doporučuji ti ventilovat jakýkoliv vztek na cokoliv ihned ve dne, když nechceš nadávat sprostě před ostatními, jdi nadávat do koupelny, na WC, jestli bydlíš v baráčku, tak si jdi mumlat a nadávat do kůlny, do garáže nebo do přírody. Pomůže ale třeba i párkrát kopnout do polštáře. Pochybuji, že by ti pomohl psychiatr, léky ti na to nepomohou žádné, ale můžeš zkusit sezení u psychologa, který s tebou situaci rozebere......

Bronzový

Jedine samana...:-) "Skolní medicína" s tím nic nenadelá. Vís co je "Tourettuv syndrom"? Más jen lehkou verzi...:-) Svetoznámá tenistka M. Navrátilová ji má taky(ale horsí, nez ty)--a je to srandovní, kdyz hraje...:-)
(zapomen to, jen kecám)

Zlatý

Pro začátek navštivte svého praktického lékaře. Jistě má již zkušenosti i s tímto problémem, popř. Vás nasměruje ke vhodnému odbornému lékaři.

Bronzový

Nehromadíte v sobě vztek? Pokud ano, ventilujte ho ze sebe přes den a nebo si o tom popovídejte s psychologem.

Diskuze k otázce

Zlatý

barbakan

Mowla, to nepomáhá! :-(

Zlatý

Lamalam

Dak si dej dva.

Zlatý

barbakan

Chceš ze mne udělat alkoholika? :-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.