Kterého, odborného, lékaře mám navštívit?

Snad každému se zdají sny, málo kdo mluví ze spaní, ale aby mluvil sprostě se může stát jenom mně. Jsem zoufalý, když mi manželka, i vnuci, po takovém snu řeknou, že slova, která ve spánku vyslovuji jsou velice sprostá. Někdy i křičím ze sna a věřím, že sousedi přes zeď si myslí, že jsem k manželce či návštěvě hrubý a tak se ptám, koho navštívit, zda psychologa, psychiatra nebo nějakého šamana, aby mě zbavil tohoto zlozvyku?!

Nejlepší odpověď
zjentek

zkus tu svou přirozenost tolik nepotlačovat přes den a třeba to pak ve spánku vymizí i bez léčení ..jen jim pěkně v bdělým stavu řekni, co si o nich myslíš :o

Další odpovědi
anonym

Psychologa či psychiatra.
Ale napřed vyzkoušej ´panáka´ před spaním.
😉

bolak

Zkus se zeptat v lékárně, když existujou špunty do uší na spaní, tak možná že se prodávaj i třeba nějaký špunty do huby.

Lamalam

Asi psychiatra.

huxa

Neboj, také se mi to stalo (jednou, zato jsem to křičel přes celý dům a snad to nejsprostější (přesně cituji „a pi*a a p*ča a *iča“) a při je lepší, pokud takto mluvíš či mluvíš ze spaní až dospělí 🙂

Pokud se ti to stává často, popovídal bych si o tom s psychologem.

mosoj

To je vidět na co myslíš přes den . Nikoho nezkoušej, nikdo ti opravdově nepomůže.

pusinka50

A co děláš, když tě třeba chytne na něco vztek ve dne? To nenadáváš sprostě? Zřejmě jsi přes den málo „vybouřený“ a své různé vzteky a naštvanost se snažíš potlačit a neprojevuješ se. Pak se nahromaděný vztek ze dne promítá do noci, kdy je tělo uvolněné a ty nemáš ve spánku žádné zábrany. Doporučuji ti ventilovat jakýkoliv vztek na cokoliv ihned ve dne, když nechceš nadávat sprostě před ostatními, jdi nadávat do koupelny, na WC, jestli bydlíš v baráčku, tak si jdi mumlat a nadávat do kůlny, do garáže nebo do přírody. Pomůže ale třeba i párkrát kopnout do polštáře. Pochybuji, že by ti pomohl psychiatr, léky ti na to nepomohou žádné, ale můžeš zkusit sezení u psychologa, který s tebou situaci rozebere......

petra15

Jedine samana…:-) „Skolní medicína“ s tím nic nenadelá. Vís co je „Tourettuv syndrom“? Más jen lehkou verzi…:-) Svetoznámá tenistka M. Navrátilová ji má taky(ale horsí, nez ty)–a je to srandovní, kdyz hraje…:-)
(zapomen to, jen kecám)

marci1

Pro začátek navštivte svého praktického lékaře. Jistě má již zkušenosti i s tímto problémem, popř. Vás nasměruje ke vhodnému odbornému lékaři.

Stingo

Nehromadíte v sobě vztek? Pokud ano, ventilujte ho ze sebe přes den a nebo si o tom popovídejte s psychologem.

anonym

Mowla, to nepomáhá! ☹

Lamalam

Dak si dej dva.

anonym

Chceš ze mne udělat alkoholika? 🙂