Avatar uživatele
anonym

Kterého, odborného, lékaře mám navštívit?

Snad každému se zdají sny, málo kdo mluví ze spaní, ale aby mluvil sprostě se může stát jenom mně. Jsem zoufalý, když mi manželka, i vnuci, po takovém snu řeknou, že slova, která ve spánku vyslovuji jsou velice sprostá. Někdy i křičím ze sna a věřím, že sousedi přes zeď si myslí, že jsem k manželce či návštěvě hrubý a tak se ptám, koho navštívit, zda psychologa, psychiatra nebo nějakého šamana, aby mě zbavil tohoto zlozvyku?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, gagaga, marci1 před 3691 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

zkus tu svou přirozenost tolik nepotlačovat přes den a třeba to pak ve spánku vymizí i bez léčení ..jen jim pěkně v bdělým stavu řekni, co si o nich myslíš :o

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Psychologa či psychiatra.
Ale napřed vyzkoušej ´panáka´ před spaním.
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Zkus se zeptat v lékárně, když existujou špunty do uší na spaní, tak možná že se prodávaj i třeba nějaký špunty do huby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Asi psychiatra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Neboj, také se mi to stalo (jednou, zato jsem to křičel přes celý dům a snad to nejsprostější (přesně cituji „a pi*a a p*ča a *iča“) a při je lepší, pokud takto mluvíš či mluvíš ze spaní až dospělí 🙂

Pokud se ti to stává často, popovídal bych si o tom s psychologem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

To je vidět na co myslíš přes den . Nikoho nezkoušej, nikdo ti opravdově nepomůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

A co děláš, když tě třeba chytne na něco vztek ve dne? To nenadáváš sprostě? Zřejmě jsi přes den málo „vybouřený“ a své různé vzteky a naštvanost se snažíš potlačit a neprojevuješ se. Pak se nahromaděný vztek ze dne promítá do noci, kdy je tělo uvolněné a ty nemáš ve spánku žádné zábrany. Doporučuji ti ventilovat jakýkoliv vztek na cokoliv ihned ve dne, když nechceš nadávat sprostě před ostatními, jdi nadávat do koupelny, na WC, jestli bydlíš v baráčku, tak si jdi mumlat a nadávat do kůlny, do garáže nebo do přírody. Pomůže ale třeba i párkrát kopnout do polštáře. Pochybuji, že by ti pomohl psychiatr, léky ti na to nepomohou žádné, ale můžeš zkusit sezení u psychologa, který s tebou situaci rozebere......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

Jedine samana…:-) „Skolní medicína“ s tím nic nenadelá. Vís co je „Tourettuv syndrom“? Más jen lehkou verzi…:-) Svetoznámá tenistka M. Navrátilová ji má taky(ale horsí, nez ty)–a je to srandovní, kdyz hraje…:-)
(zapomen to, jen kecám)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pro začátek navštivte svého praktického lékaře. Jistě má již zkušenosti i s tímto problémem, popř. Vás nasměruje ke vhodnému odbornému lékaři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Nehromadíte v sobě vztek? Pokud ano, ventilujte ho ze sebe přes den a nebo si o tom popovídejte s psychologem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Mowla, to nepomáhá! ☹

před 3691 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Dak si dej dva.

před 3691 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Chceš ze mne udělat alkoholika? 🙂

před 3691 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek