Kubas11

Které zvíře je… ?

nenapadné,stydlivé a tiché

Nejlepší odpověď
fcoop

Malinko to upřesni.Takových zvířat je spousta.

Další odpovědi
hanulka11

třeba žížala :D:D nebo rybička

kropitko

Činčila

arygnoc

já.

anonym

Tazatel je příliš mladý, viz nedávná nedůstojná otázka z češtiny ZŠ.
Takže nejspíše nešikovnou formulací „stydlivé“, pravděpodobně chtěl vyjádřit – plaché.

Emilly

Nenápadných a tichých zvířat existuje víc, ale jak se pozná stydlivé zvíře?......To netušim, ale určitě bych chtěla vidět jak to vypadá, když se stydí…:-)))
Doplňuji:
O.k. stydlivé = plaché, v tomto případě určitě. Ale mi jen přišlo roztomilý, kdyby se i zvířátka styděla 🙂

Ajadom

Nenápadný, plachý a tichý je např. u nás žijící rys ostrovid

Vlk-Gabriela

Moje maličkost Vlk. 🙂

Magdalenka

Jednoznačně hlodavci :) ovšem jsou to noční zvířata, takže v noci se prohánějí po kleci, ale ve dne spí.