Avatar uživatele
Valky

Které zlozvyky Vám nejvíce vadí???

Nemusím snad nic doplňovat. :) Prostě věci, které Vás na ostatních dohánějí k šílenství! Například já nenávidím to, že si můj +přítel nestříhá nehty, ale „trhá si je“ a za boha ho to nemůžu odnaučit – mám pocit, že už mi to dělá schválně. :D Co takhle vytáčí Vás? :)))
Doplňuji:
Spíš jsem myslela zlozvyky partnery, manžela, přítele, kamarádky… Hlavně ZLOZVYKY, né to, co nás štve na ostatních obecně… Kousání nehtů atd…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Valky

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? Berušinka, iceT, Kerberus, hanny 2, tom004, anonym, anonym před 4642 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Vadí mně když na zastávce MHD někteří primitivní dobytkové plivou na zem hleny nebo smrkají na zem.To bych vraždil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

okusování nehtů
plné popelníky (v hospodě)
mlaskání

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Když třídím prádlo a nacházím ponožky obrácené naruby.To je tak jediná věc,která mě fakt dostává.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Tak mě nejvíce vytáčí většina lidí v supermarketech! To je hrozný, jak se chovají. Hodně lidí si chodí do krámů léčit své komplexy – hlavně na pokladních =( pořád nějaké problémy =( … znám tyhle jejich výjevy, protože mám člena rodiny na pokladně … lidé jsou bezohledný – dokonce i maminy s kočárkama jsou „na přes drž*u“ …

U přítele mi občas vadí jeho „nevyspělé“ chování =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Ono toho bude asi hodně,že? Co mi dost vadí,ale jestli to je zlozvyk.....když někdo,třeba v autobusu, smrdí jak krecht na brambory. Nebo zapařenej,starej špek.
To by se zvedl žaludek i masařce.
Ale napadlo někdy kritika,co tak asi vadí ostatním na jeho osobě?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdyz nekdo olizuje priborovy nuz. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Říká se,že, >pozdravit je slušnost,odpo­vědět,povinnos­t<. A to,že se vytratila ta „povinnost“ odpovědět, mne dokáže namíchnout.Možná,že je mi to víc líto,že se z lidí stávají,nevšímaví „roboti“. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Hluční lidé,telefonování na veřejnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zlozvyk protějšku vyčítat mi mé zlozvyky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

když se zapomenu, a začku psát čísla přes klávesnici!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Když někdo kecá do věcí, po kterých mu je houby. Jak se říká – chytrý jak rádio, všechno zná, všude byl dvakrát a kde nebyl, tam se zrovna chystá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek