JájsemRaibek

Které ze slov, jež jste se učili ve škole v cizím jazyce, jste si nejvíce oblíbili?

U nás to bylo rozhodně slovo каникулы. A u vás?

Nejlepší odpověď
briketka10

Kalinka, protože moje ségra se jmenuje podobně 😁

Další odpovědi
gecco

Člověče, já ruštinu nesnáším i v případě prázdnin…
😉

Mně v paměti utkvělo libozvučné „Scheiße“ – i když jsem se němčinu neučil už dobrých 40 let…
😉

Löwe

パンツ :)
Nebo ještě 猫.

Luxx

německý jazykolam – Fisher Fritz fish frische Fishe (snad to mám dobře napsané)

:)

Baromut

Z angličtiny určitě fuck, používám ho místo českých nadávek :D Jinak v němčině je to Krankenwagen a ve francouzštině obyčejný bonbon

bolak

das Auto

mokrygorky

Anglické ,,porn"
Docela často jsem ho používal