zjentek

Které zaměstnání je podle Vás nejlepší zašívárna?

Dovednost vypracovat ochablé svalstvo.

Kepler- ale tam žádná souvislost není. Proč se vlastně bavíš o cvičení?

Odpovědi
postcd

možná to bude něco, kde je zaměstnavatelem stát, také mě napadá hlídač/vrátný na nějakém místě, kam skoro nikdo nechodí

anonym

Nejlepší je být psem v domácnosti, lidi jsou na sebe všude jako vlci.

iceT

Topič v letním kině…

Kepler

Sice nechápu souvislost mezi zašívárnou a kulturistikou, to jako že bys část pracovní doby cvičil? Obecně by to mělo být nějaké odloučené pracoviště se sporadickou kontrolou. Ale pochybuji, že by zaměstnavatel byl tvými výkony spokojený.

Kryšpín

Na př. když má hejman 29 funkcí mimo hejtmanství a všechno stihne, ale většinou se v 28 zašívá

MobilManiak

Knihovnictví ;),co vím, tak tam jsou největší lemry, i když se to nezdá.

agentpv

odborný pracovník v muzeu – bádá = dělá si co che, kdy chce, jak dlouho chce …

led

Dôchodca
v rubrike zamestnanie sa uvádza aj dôchodca…
Dôchodca pracuje vtedy, keď sa mu chce, alebo keď potrebuje, alebo keď si to okolnosti, napríklad Matka Príroda, vyžadujú.

zjentek

Kepler, původně to znělo- dovednost vypracovat si ochablé svalstvo (jakože si lelkováním tvoříš ochablé svaly, z těch původních funkčních)a pak to znění někdo změnil ;)

Kepler

No, to pak nešlo o nejšťastnější formulaci. Ochablé svalstvo si nikdo nevypracovává, to prostě ochabne z nedostatku pohybu. Pod pojmem vypracování svalstva si představuji třeba to cvičení.