Které zákony a vyhlášky určují účtování nájmu a služeb ??

fyzická osoba chce pronajímat byty ve svém vlastnictví – které zákony a vyhlášky by si měl prostudovat aby správně účtoval nájem a služby s tím spojené ??

Odpovědi
Jakub

V období kapitalistického způsobu výroby, existuje jen jedno pravidlo. Nabídka a poptávka. Tam, kde není poptávka, nelze jít s cenou nájmu a služeb nahoru. Naopak tam, kde je poptávka je to naopak. Nejlépe je zjistit obvyklou cenu v regionu a podle toho stanovit svoji. Nelze srovnávat ceny v Praze a Mostě.