Gestas

Které z uvedených abrahamovských náboženství máte nejraději?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Islám

Co ti je po tom? A k čemu by taková informace mohla být dobrá? Příslušnost k jakékoli víře je osobní věc každého jednotlivce. V anketě chybí jiná možnost. Jak mají odpovědět ti, kteří jsou ateisté a o žádnou víru se nezajímají?

dubraro

Judaismus

Jediný judaismus je pravé abrahámovské náboženství. Křesťanství a islám (a další, již zaniklé) jsou jen od něj odštěpené sekty.

ivzez

Křesťanství

Zvolila jsem jen pro vyváženost,
mám ráda lidi, nikoliv náboženství.

Anikitos

Islám

Dochy

Drap: A napadlo Tě třeba že bys mohl neodpovědět? Tazatel se ptá, která Z UVEDENÝCH, takže tvé pastafariánství ho nejspíš nezajímá 😉

Drap

Nejsem pastafarián, a nehlásím se ani k jiné církvi. Napadlo mne hlavně to, že oslovuje všechny, tudíž i nevěřící. A když se někdo ptá, je slušnost odpovědět. A hlavně jak už jsem uvedl, otázka je zcela nesmyslná a pro nikoho nemůže mít žádný význam. Je to pouze otázka pro otázku s očekávání, že příznivci obodují.