Neonka

Které výrazy z dnešní moderní češtiny vás tahají za ucho ? 🙂

Doplňuji:
Já mám alergii na slova´´těhulka´´, ´´mimísek´´,…
Žvatlání bych zatrhla lidem starším čtyř let. 🙂

Odpovědi
tom004

Když někdo delší dobu mluví spisovnou češtinou. Většinou „opouštím bojiště“.

kapka

Když někdo řekne, že si to „ošéfuje“. Nějak mi to slovo nesedí.

annas

Je to o penězích-místo kvůli penězům, přijdu déle /dýl/-později.

stana73

Všechny,co používá moje dcera a spol.Oni se nesmějou-oni „maj výtlem“ apod.Jejich zkratky při psaní už nechápu vůbec :D

anonym

Sněhánky od Dolinové. To by mě tehdy trefil šlak!

hanulka11

Vzpomeňte si když jsme byli mladí nebo mladší taky jsme měli svá „slova“ ,nad kterými asi naši rodiče taky kroutili hlavami. Jen je nechte to patří k mládí .

hanny 2

Když někdo řekne,že bylo něčeho „HAFO“.

iceT

Mě se zrovna těhulka,mimísek docela líbí.
Na co mám alergii tak když se řekne to je hustý,mega(at už je tím myšleno cokoli),kolikrát když ty mladší slyším mluvit,tak si připadám jak na jiné planetě.

pukula

ano, to je pravda já zase nemám ráda slova:včetně a milášek