MajaIS

Které všechny účty patří mezi výnosové?

Prosím prosím, poradte mi. Jedná se o základy účetnictví. Které všechny výnosové účty patří mezi výsledkové účty? Tržby za vlastní výrobky, tržby za zboží a jaké jsou ty další? Děkuju moc 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Snad to pomůže.

Zdroj: http://books.go­ogle.cz/books?id=cP9oG­HLQK7sC&pg=PA46&lpg=PA46­&dq=druhy+v%C3%BDno­sov%C3%BDch+%C3%BA%C4%8D­t%C5%AF&source=bl&ot­s=qwu0fDW3wW&sig=RCRe­oabFuuOe0vXWy8n0xqe­AWh8&hl=cs&ei=s7r0TO6wDo­WeOrHPxLYI&sa=X&o­i=book_result&ct=re­sult&resnum=9&ved=0C­E8Q6AEwCA#v=o­nepage&q&f=fal­se