Liii

Které verze písně Knocking on the heavens door se vám líbí více?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Bob Dylan

Doplňuji:
Bob je original, takže +, ale tohle je taky dost děsný http://www.you­tube.com/watch?v=dew­LjWvq1a8&featu­re=player_deta­ilpage

michalo

Bob Dylan

Jikra

Guns n'Roses

cochee

Guns n'Roses

Gunsy moc v lásce nemám, ale Dylana vůbec. Volím „menší zlo“ 😉 Bobík je geniální tvůrce, ale zpívání by měl nechat na jiných lidech. Z jeho intonace i barvy hlasu mi vypadávají vlasy… Škoda že tu v anketě nejsou jistě existující další verze, vzpomínám si na nějakou ve stylu reggae, ale určitě si nevzpomenu, kdo to byl.

GM

Guns n'Roses