Zeptálek

Které věci potřebuji na holení?

Už mi trošku zarůstá tvář chtěl bych se zeptat, co potřebuji k tomu, abych se holil (holicí pěnu,…).
Rokio: a používáte pěnu po holení?

Nejlepší odpověď
klumprt

Vousy, pěnu nebo gel, nějaké holítko a vodu nebo gel po holení. Na začátek snad postačí nějaké obyčejné, posléze budeš dostávat vícebřité hlavice pravidelně pod stromeček.
Osobně se domnívám, že elektrický strojek je vhodný spíše na hustější a tvrdé vousy, čili až později. Já se holím pěnou a holítkem dodnes.
Pěna na holení by měla napřimovat a změkčovat vousy, voda či gel po holení pak zklidní a desinfikuje podrážděnou pokožku.
Občas taky poteče krev, ale ne moc. Dá se to řešit čistým papírovým kapesníkem.

Další odpovědi
hapiky

Především by to měly být vousy.

Rokio

Já používám jenom žiletku a jsem s tím spokojený.

Jinak, pokud používáš pěnu na holení, tak místo ní doporučuji holicí gel. Dále samozřejmě potřebuješ již zmíněnou žiletku.

Další možností je holicí strojek.

Mc Merkurion

… tak já nepoužívám nic, jen zastřihávač, a beru to komplet celou hlavu …

Lukáš Rusek

Holící pěnu či gel a žiletku. Nebo si to ostřihejte holícím strojkem na vlasy bez nástavců.

Rokio

Zeptálek: Můj otec používá pěnu po holení, ale já ne. Já používám pouze žiletku.